Чим покрити дитячий майданчик

размещено в: Статьи | 0

Дитячий майданчик це дитяче місце для ігор і розвитку дітей, дитячий майданчик це райський куточок кожного малюка. На дитячій відбувається розвиток дитини, діти вчаться дружити і пізнавати світ, вони розвивають свій інтелект і фантазію, вчаться дрібної моторики, і рольових ігор. Головне для дітей на майданчику це красиві і зручні гойдалки, лазалкі, і друзі. Головне для батьків на дитячому майданчику це безпека свого чада, безтурботний матеріал з яким дитина стикається на майданчику, зручність і красивий вид ігровий і відпочиває зони. Витратним матеріалом на майданчику є в першу чергу це пісок, відсів (якщо є спортивний куточок), покриття, гойдалки-каруселі. Якщо гойдалки-каруселі підлягають заміні лише в крайніх випадках, їх завжди можна полагодити, то пісок на майданчик потрібен постійно хоча б два рази на рік завозять на майданчики пісок для дітей. Покриття на дитячий майданчик необхідно вибирати дуже педантично, і відштовхуватися від якості покриття, оскільки воно стелитися на тривалий період часу, точніше на багато років. Коли вже місце під майданчик вибрано, вирівняні, стає питання: — Чим покрити дитячий майданчик, яке покриття буде промені на дитячому майданчику? Тут в першу чергу все таки необхідно відштовхуватися від побудованого бюджету, так як покриття не дешеве, і чим якісніше і надійніше, тим ціна його буде вище звичайного. Традиційне покриття на дитячий майданчик є пісок, пісок це чистий і екологічний матеріал, який в свою чергу є безпечним для дітей, не викликає алергічних реакцій, застосовується вже безліч років в іграх з дітьми, і ціна на нього в порівнянні з іншими покриттями є найбюджетнішій . Так само дитячий майданчик можна засіяти травою або застелити штучний газон. Натуральна трава — це звичайно красиво, екологічно чисто і безпечно, але не практично. Трав’яний газон вимагає високоякісного і постійного догляду, траву необхідно стригти, і поливати. Газон штучний не вимагає особливого догляду, але необхідна періодична чистка та мийка такого газону. Штучний трав’яний газон за ціною матеріал не дешевий, і відрізняється зносостійкістю. Гумові плити на дитячий майданчик, або гумова стружка як покриття на площадку ця тема зараз дуже актуальна, але ціна такого матеріалу одне з найдорожчих, так як є довговічним і зносостійким, виглядає досить практично неординарно і красиво. До того ж можна вибрати або замовити будь-який вподобаний колір покриття.

Мінус такого покриття є його токсичність, матеріал з якого виготовляється покриття це гума, яка при нагріванні на сонце видає їдкий запах, так само після дощу погано сохне і при випаровуванні діти дихають токсинами. За порадами фахівців можна зробити висновок того що самим універсальним і безпечним покриттям на дитячому майданчику є пісок. Якщо Ви вирішили замовити своїй малечі чистий пісок для дитячого майданчика телефонуйте до нас. Купити пісок, пісок для дитячих майданчиків, пісок для покриття на площадку, Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42. Зателефонувавши до нас наші фахівці грамотно проконсультують Вас у виборі, допоможуть в розрахунку тоннажу на необхідну площу. Телефонуйте до нас, консультуйтеся з питань придбання піску для пісочниць, задавайте питання, що цікавлять, ми з радістю допоможемо Вам у виборі піску для дітей.

Мі гарантуємо низьку ціну, та високу якість піску з наданням сертифікату якості привезенного піску на дитячий майданчик, або в дитячий садочок.