Дрібний щебінь ціна Київ

размещено в: Статьи | 0

Щебінь це будівельний матеріал широкого спектру застосувань. Щебінь використовується на виробництвах для виготовлення ЗБВ конструкцій, для бетонних конструкцій, для виготовлення бордюрів, плит, бордюрів, тротуарної плити, панелей і т. д. Для будівельних робіт щебінь застосовується для змішування з матеріалами для отримання продукції для заливки фундаменту, для стяжки, ремонту дороги, використовується для залізничних колій. Щебінь для декору і ландшафтного дизайну, на сьогоднішній день став дуже актуальний, його використовують в якості декору, і на спортивних майданчиках, так само він дуже яскраво виглядає на дитячих майданчиках і тенісних кортах. Для декору як правило використовують дрібний щебінь Київ ціна на нього досить стрибуча. Ціна варіюється в залежності від обраної фракції дрібного щебеню, можна взяти фракції 2-5 мм Вам її можуть зарекомендувати як щебінь для декору, або найдрібніша фракція гранітного щебеню, але насправді це є відсів насіння, крихта, відсів для декору, ціна на відміну від щебеню на нього в два рази нижче, хоча відсів це і є фракція від щебеню, але вважається як залишок після просіювання великого гранітного щебеню. По суті справи за якістю він не відрізняється від щебеню, і не в якому випадки не є сміттям від щебеню, а застосування у нього куди ширше будуть щебінь.
Купити щебінь дрібний ціна Київ у нас найоптимальніша. Ми працюємо на пряму, без сотні рук і посередників, без менеджерів і консультантів! У нас працюють фахівці, які з рук в руки готові на пряму призвести щебінь з доставкою по Києву та Київській області. На ринку України ми працюєм більше 30 років, і реалізуємо на доставку тільки якісний і перевірений щебінь. Так само якщо Вам потрібен щебінь для спортивного майданчика, щебінь для дитячого майданчика, ми можемо надати Вам сертифікат якості на товар, що продається нами щебінь.
У нас Ви зможете замовити щебінь дрібний червоний, щебінь і дрібний сірий низька ціна, швидка доставка. Замовити, придбати щебінь, щебінь гранітний, у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42
Щебінь ціна по фракціям:
Щебінь гранітний фракція 5х10 140 грн/т
Щебінь гранітний фракція 5х20 140 грн/т
Щебінь гранітний фракція 20х40 120 грн/т
Щебінь гранітний фракція 40х70 120 грн/т
Відсів гранітний 0х5 мм 65 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 5х20 35 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 20х40 35 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 40х70 35 грн/т
Щебінь фракції 5х10 50 кг 12 грн.
Щебінь фракції 5х20 50 кг 12 грн.
Щебінь фракції 20х40 50 кг 12 грн.
Відсів 50 кг 10 грн.
Телефонуйте нам, ми надамо всю необхідну документацію про якість щебеню, надамо потрібну для Вас інформацію по щебеню, так само допоможемо у виборі необхідної фракції гранітного щебеню, оформимо швидку доставку по Києву і Київської області в межах до 60 км від КП в будь-якому напрямку. Доставка щебеню можлива з 6 ранку до 22 вечора, працюємо без вихідних. Якщо Вам щебінь необхідний на неділю, то зателефонуйте нам в суботу, і ми оперативно доставимо Вам його в неділю.