Формула піску від А до Я

размещено в: Статьи | 0

Пісок складається з частинок чистого мінералу кварцу який є діоксидом кремнію, пісок — це осадова порода гірська, який складається з зерна гірської породи, і є штучним матеріалом.

Пісок має свої різновиди і формулу.

Різновиди піску:

Природний пісок — має уявлення пухкої суміші зерен які мають крупність 0,16 — 5 мм, які утворюються від результату руйнування гірських, твердих порід. Цей вид піску в залежності від гінезіса може бути делювіальні, морським, алювіальних, озерних, еоловим — ці різновиди утворилися від діяльності водотоків, озер, і мають окатанную, округленої форму.

Річковий пісок — пісок будівельний здобутий з дна річки, і має високий ступінь очищення самої ж водою, повна відсутність глини, домішок, фракцій.

Кар’єрний пісок здобутий з кар’єру, може мати домішки глини, фракцій різного розміру, і пилоподібні частки.

Пісок кар’єрний митий це той же пісок з кар’єру який проходь промивку прямим потоком води, з нього витягується фракції, пілевідние частки, і глина.

Сіяний кар’єрний пісок здобутий з кар’єра, потім пройшов обробку шляхом просіювання, і очищений, має широке застосування на будівельних об’єктах, в основному для кладки, фундаментних і штукатурних робіт, так само широко застосовується для асфальтобетонних сумішей.

Будівельний пісок це неорганічний сипучий матеріал відповідно до ГОСТ 8736-93 має великі зерна до 5мм, є природним сипучим матеріалом, отриманий в результаті руйнувань скельних гірських порід, і отриманий при розробках піщаного і гравійного родовища, без застосування або використання збагачувальних обладнань.

Штучний пісок цей вид отримують з механічних дроблень гірської породи, мармуру, гранту, туфу, пемзи, шлаків, вапняку, способом дроблень виходить пухка суміш зерен. Сам же пісок штучний відрізняється від природного, він має шорстку структуру зерна. Цей вид піску служить в основному у вигляді заповнювач, його використовують в декоративні розчини, і різні штукатурки в які необхідно присутність шорсткості верхнього шару.

Пісок має різну форму, обтічність зерна, діапазон діаметра зерен, різновид, але формула піску залишається незмінною. Пісок — це по формулі діоксид кремнію, хімічна формула піску = SiO2 вона не залежить від виду і різновидності вона єдина.

Пісок має радіоактивність, радіоактивність піску який належить до першого класу відповідає за ГОСТ 30108-94 активність радіонуклідів повинна бути природна і не перевищувати норми 370 Бк / кг. Подрібнені піски є безпечними і цілком придатні для будь-якого типу будівництва, без будь-яких обмежень.

Придбати пісок будівельний, кар’єрний, штучний, яружний, річковий Ви можете у нас! Ціна на пісок прийнятна, пісок з доставкою в мішках і навалом. Якщо у Вас залишилися питання Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть у виборі необхідного піску, розкажуть про його застосуванні і походження. Телефонуйте нам

068 — 811- 99 — 34 і 097 — 777 — 555 — 9