Гранітний щебінь насіння митий червоний

размещено в: Статьи | 0

Дрібний щебінь гранітний, щебінь насіння митий червоний це матеріал який заслужив почесне місце в ландшафтному дизайні, його використовую для декору, декорування клумб, доріжок, він дуже красиво виглядає на дитячих майданчиках, на спортивних майданчиках, його вже дуже давно застосовують на тенісних кортах. Практично скрізь де його використовують для декору як підкладку, в цьому місці ведуться спортивні ігри, тренування, і дитяча гра. Чим гарний гранітний щебінь насіння митий, в таких місцях. Тим що він має фракцію зерна 2-5 мм, або крупніше фракцію 5-10 мм. Ці фракції після промивання водою не мають у змісті пилу, тобто, при активних тренуваннях, гри на дитячому майданчику, пил не потрапляє в дихальні пута, тим самим не шкодить здоров’ю. Гранітний щебінь так само є матеріалом який швидко вбирає вологу, матеріал зносостійкий, високоміцний, і без обмежень терміну придатності, матеріал прослужить багато років, з часом його просто необхідно досипати, оскільки деяка частина буде йти під землю.
Гранітний щебінь насіння використовується не тільки для декорів, та ландшафтного дизайну, а й на виробництвах, по виготовленню залізобетонних конструкцій, для виготовлення бетонних виробів, для високої міцності бетону, в цілях так само економії цементу.
Гранвідсів застосуються для ексклюзивних виробів, які є гранітними виробами (стільниці, плитка, плита). Матеріал високої міцності і довголіття.
Гранітний щебінь насіння, крихта має фракції 5-10 мм, гранвідсів насіння 2-5 мм, гранвідсів 0-5 мм
Технічні характеристики гранітного щебеню:
Щебінь гранітний має міцність від 1200 до 1400 кг/см3, щебінь є високоміцний, стійкий, може застосовуватися для побудови мостових конструкцій, для укладання фундаментів з високим навантаженням, для виготовлення ЗБВ конструкцій.
Морозостійкість гранітного щебеню має 300 циклів, ці цикли вимірюються в кількості відтавання і замерзання. Дуже важливий фактор в країнах де сніжні зими.
Фракція гранітного щебеню складає 8-14% , це є відмінним показником для хорошої утрамбування щебеню, і на виході Ви отримаєте міцну та якісну конструкцію, виріб.
Дробильність гранітного щебеню становить 41%, цей показник говорить про те що матеріал має високу механічну міцність при стисненні і разжатые.
Радіоактивність гранітного щебеню буде говорити про можливості використання в різних місцях і сферах. 1 клас йде до 240 беккерель її можна використовувати як на спортивних майданчиках, так і на виробництвах. 2 клас використовують в основному для будівництва і ремонту доріг.
Насипна щільність гранітного щебеню 1м3 = 2,65 тонн це співвідношення маси до об’єму.
Колір гранітного щебеню може бути сірий або червоний, так само від цих двох кольорів виходять різні відтінки, наприклад: помаранчевий, рожевий, брудно-білий і т. д.
Замовити, придбати щебінь, щебінь гранітний, гранітний щебінь насіння митий Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42 . приїхавши до нас, Ви можете вибрати необхідну фракцію зерна гранітного щебеню для декору, і підібрати необхідний колір, ескізи є в наявності. Так само у нас Ви можете ознайомиться зі всієї технічної і фізичної документацією на щебінь гранітний митий, ознайомиться з роздільною здатністю його використання на дитячих і спортивних майданчиках. Так само ми надаємо для ознайомлення сертифікат якості на матеріал, паспорт якості на продукцію, і необхідні документи де саме був добути гранітний щебінь. Доставка по Києву щоденна, віддаленість від Києва в межах 60 км, ціна за доставку від 450 гривень Київ, Київська область обумовлюється окремо в залежності від віддаленості від міста.