Кінетичний пісок ціна Київ

размещено в: Статьи | 0

Кінетичний пісок для дітей це свого роду новинка, яка так приваблює наших малюків. Пісок кінетичний ціна на нього досить різна, залежно від виробника цього чудо піску, і його ваги, так само грає невелику роль колір і докладають формочки в комплекті. Кінетичний пісок візуально не відрізняється від нашого стандартного піску в мокрому вигляді, який використовується для дитячих пісочниць. Але з дотиком його з руками, відбувається незвичне відчуття, він приємний на дотик, м’який, і не розсипається в руках, ніж те нагадує пластилін тільки дуже м’який. З кінетичного піску можна ліпити різні фігури, будувати замки, він відмінно розвиває дрібну моторику, розвиває логіку і фантазію у вашого малюка. Цей пісок є екологічно чистим, не містить шкідливих речовин і компонентів. Єдиний мінус це те що їм особливо не пограєш на дитячого майданчика в пісочниці, кінетичний пісок застосовується в домашніх умовах, на чистій поверхні, оскільки до нього притягується бруд і пил.
Кінетичний пісок використовують у дитячих садках для розвитку дітей, на дитячий майданчик його не виносять, його використовують так само в школах творчеств, на що розвиваються курсах для малюків, для розробки дрібної моторики. У спеціалізованих центрах для реабілітації дітей, використовують кінетичний пісок для корекції, психічних розладів дитини, негативної поведінки дітей, агресії, і тривожності, так само фахівці рекомендують використовувати кінетичний пісок для дітей з гіпер активністю.

Кінетичний пісок є цікавим і унікальним продуктом, спрямованим на розвиток дітей. Але не думайте, що кінетичний пісок замінить вашим дітям гри в піску на дитячому майданчику. Пісок в пісочниці це як магніт для дітей, хлопці грають і розвиваються в ньому, відіграють в рольові ігри і роблять навмисно їжу, будують замки і пасочки.
Взагалі пісок це унікальний продукт, який використовується як в будівельній сфері, у виробничій сфері, з піском виконують ландшафтний дизайн, пісок використовують для малювання, для творчеств, без пісочниці немає дитячих майданчиків, дитячі садки так само постійно потребують піску, пісок використовують на пляжах , на спортивних майданчиках, його застосовують для городніх робіт, і багато інших застосувань і використань знайшов собі пісок.
Пісок з яким стикаються діти на майданчиках, на спортивних майданчиках, в пісочницях, в дитячих садах, повинен бути чистий, без домішок, і бруду, не мати в наявності сульфатів, глини, фракцій, органіки, і будь-яких інших шкідливих домішок. Так само і для виробництва посуду і скла, купують чистий пісок, який не несе шкоди, і є екологічно чистим матеріалом. Під ці критерії потрапляє пісок річковий, і пісок кварцовий. Ці два види піску чисті, але, значно відрізняються за ціною. Пісок кварцовий дорогий, має штучне походження, чистий, світлий, не викликає алергічних реакцій у дітей. Річковий пісок це ідеальний варіант для дітей для майданчика, для пісочниці, на спортивні майданчики, баскетбольні поля. Річковий пісок ціна якого зовсім недорога, пісок чистий, без домішок, без пилоподібних частинок, без глини, і шкідливих речовин. Річковий пісок добувають з дна річок, там же він і проходить очистку водою, процесом промивання, потім проходить сушку природним шляхом. Пісок для дітей не викликає алергій, і не шкідливий для здоров’я дітей.
Замовити купити пісок для дитячої пісочниці насипом, пісок для дитячого саду навалом Київ Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42