Купити пісок для дитячих майданчиків Київ

размещено в: Статьи | 0

У Києві безліч дитячих майданчиків, дошкільних садків, дитячих садків, спортивних майданчиків і просто звичайних майданчиків для дітей. Всі ці місця як правило засипають піском, щоб діти могли грати і розвиватися. Пісочниця для дитини це магніт пізнавання світу, в пісочниці дитина виробляє посидючість, пізнає рольові ігри, розвиває свою фантазію, вчиться дружити. Не мало важливим фактором для кожного з батьків який відправляє своє чадо на майданчик, хоче бути впевнений у безпеці дитини, в тому числі в безпеки матеріалу з яким стикається дитина на майданчику. В першу чергу в дитячій пісочниці грають найменші, які ось тільки стали на ніжки, і пізнають світ. Головне для батьків проявити максимальну турботу, і забезпечити гру дитини пізнавальною і цікавою. Дивлячись на деякі пісочниці, можна просто злякаються, яка кількість сміття, бруду в наших дитячих пісочницях, часом власники тварин так само дозволяють собі вигулювати своїх вихованців на дитячих майданчиках, в тому числі в пісочниці, а це вже більш страшно і дискомфортно для дітей та батьків . Добре коли у Вас своя пісочниця в приватному будинку, де Ви чітко контролюєте чистоту і якість привізного піску. А коли це громадська пісочниця, то необхідно стежити за піском який знаходиться у Вашій дитячій пісочниці. А саме:

Пісок необхідно міняти не рідше двох разів на рік, проводити заміну піску необхідно не частково, а бажано повністю. Очистити пісочницю від старого піску, і купити пісок для дитячого майданчика насипом або навалом. Якщо Ви робите заміну дитячого піску частково, тобто купуєте пісок річковий в мішках, ви просто погіршуєте ситуацію, в тому плані, що привозять Вам пісок свіжий, новий, чистий, а Ви в свою чергу заважаєте його з несвіжим навіть можливо перезимованим торішнім піском, який містить по результату часу різний бруд, домішки, можливо навіть деякі фракції, які зовсім в пісочниці не потрібні. Тим самим Ви порушуєте всі санітарні норми по застосуванню піску для дитячих пісочниць, і Ваш пісок засмітиться куди швидше, і виходить так що Ви привезли чистий пісок для дітей, а просто свіжий перемішали з брудним, ніж в причепи не добилися гарного результату, а тільки досипали піску.
Наша компанія БЕТОНКОМПЛЕКС КОМ ЮА на своєму сайті betonkompleks.com.ua пропонує якісний і свіжий пісок насипом, навалом, або в мішках. Купити пісок для дитячих майданчиків Київ Ви можете у нас зателефонувавши до нас за вказаними контактними номерами телефону, де Ви зможете проконсультуватися про необхідний пісок який Вам потрібен і для якого застосування, вибрати необхідний розмір зерна, для дитячих пісочниць найоптимальнішим зерном є від 1 мм до 2 мм, середня фракція, так само Ви можете ознайомиться з сертифікатами якості на пісок який ми продаємо, ознайомиться з паспортом якості піску який ми Вам реалізуємо. Ціна на пісок у нас низька, низька вартість доставки піску, так як ми працюємо з кар’єрами і виробниками на пряму, ми можемо собі дозволити хорошу знижку для Вас. Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або оформити заявку на нашому сайті betonkompleks.com.ua, оформлені замовлення в кілька секунд, і гарантовано оперативна доставка.
Ми реалізуємо для дітей тільки якісний, чистий, м’який і перевірений пісок. Ваші діти залишаться задоволені!