Купити пісок для дитячого саду. Акція для дитячих садків учасників спільної покупки.

размещено в: Статьи | 0

Ми продаємо пісок для дитячих пісочниць який відповідає всім вимогам і нормам по ГОСТ стандарту, є безпечним і нешкідливим в контакті з дітьми. Ми пропонуємо пісок з доставкою Київ, Київська область, пісок в дитячі садки, пісок в пісочниці навалом, пісок чистий для дітей, пісок для творчості, пісок в мішках, пісок чистий з документами. Телефонуйте до наших фахівців за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 Ми гарантуємо ціна на пісок для дитячого саду Київ мінімальна . Так само діє акція для дитячих садків учасників спільної покупки при замовленні від 6 тонн піску. Купити пісок для дитячого саду Ви можете у нас за доступними цінами, пісок якісний, має необхідну сертифікують документацію, супроводжується накладною яка повністю відповідає тоннажу привезеного матеріалу. Пісок в дитячий садок, пісок на дитячий майданчик, пісок для дітей поставляється завжди свіжий, не має домішок глини, пилу, бруду, органіки, має світлий колір і розсипчасту структуру.

Замовити пісок в мішках для пісочниць (економ варіант) від 1 мішка + — 25 кг

Пісок для дитячих садків, пісочниць прожарений (клас преміум білий і жовтий колір) від 1 мішка 30 кг.

Пісок з доставкою самоскидом до 6 тонн. Пісок навалом для пісочниць від 3 кубічних метрів. 1 мішок = 25кг 1 м3 = 60 мішків 1 тонна = 40 мішків Замовити пісок для дитячого садка за розумною ціною у нас, Ви так само можете брати участь в акції за зниженою ціною для творців спільної покупки, отримуючи додаткову знижку на наступне замовлення. Купити пісок для дитячого садка, акція для дитячих садків учасників спільної покупки полягає в зниженою ціною на пісок на кожній тонні, доставка ні зрада в ціновій політиці по Києву, так само додатково Ви отримуєте автоматичну знижку на наступне замовлення будь-якого матеріалу з доставкою по Києву навалом. Пісок для дітей який ми реалізуємо сертифікований, і має високу якість. Пісок для дитячих майданчиків — це річковий очищений пісок, пісок який піднімається з дна русла річки, там же він і проходить промивку та очищення плином річки, після добування його ретельно просушують, і просівають. Той річковий пісок просушений, просіяний використовується для дитячої творчеств, для піскоструминних робіт, так само з нього виготовляють декоративні будівельні матеріали.

Пісок річковий промитий, просушений поставляється на дитячі майданчики, в дитячі пісочниці, в дитячі сади. Ціна піску Київ без урахування доставки:

Пісок яружний 40 грн. / Т

Пісок річковий 40 грн. / Т

Пісок чистий просіяний для піскоструминних робіт 75 грн. / Т

Пісок для пісочниці 70грн. / Т

Пісок для дитячого майданчика 50грн. / Т

Пісок в мішках річковий 50 кг 8 грн.

Пісок в мішках яружний 50 кг 8 грн.

Телефонуйте нам, ми забезпечимо оперативну доставку, відмінну ціну, і якісний пісок. Оплата за матеріал з доставкою готівкою, безготівковими, розрахунок після отримання матеріалу і перевірки на якість.