Купити пісок для пісочниці в мішках або навалом

размещено в: Статьи | 0

Пісок річковий навалом — ЦІНА: 75 грн. / Т або 113 грн. / М³
Щільність річкового піску 1500 кг / м³
Обсяг річкового піску 0,67 м³ / т
Виробник: Київ
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ: Газель до 2 тонн — доставка 200 гривень
ЗІЛ самоскид від 1 до 6 тонн — доставка                                                                         450 гривень
КамАЗ самоскид 1 — 10 тонн — доставка 700 гривень

Самовивіз — тільки в мішках
Так само реалізуємо пісок яружний, пісок кар’єрний, пісок річковий, кварцовий пісок, пісок митий, просіяний, пісок для дітей. Будь-який необхідний пісок будь-якої фракції і розміру зерна, є в наявності весь необхідний сипучий матеріал, з повним асортиментом товару, Ви можете ознайомитись на нашому сайті betonkompleks.com.ua
Наша компанія є це офіційний дилер багатьох державних заводів, кар’єрів, і компаній. Пісок поставляється на пряму з кар’єра або заводу, без переплат. Ціна на пісок в Києві низька, доставка швидка, ціна за доставку мінімальна. Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:

068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною. Наша компанія привозить саме той пісок який Ви замовили, по відповідно вказаною тоннажу за накладною, де Ви завжди можете перевірити правильність доставленого тоннажу. Пісок завжди привозять з необхідними документами і з накладної на матеріал. Розрахунок за пісок виробляється на місці з водієм, після вивантаження та огляду товару, або на карту ПРИВАТБАНКУ, так само Ви завжди можете розрахуватися за безготівковим розрахунком.
Пісок річковий це будівельний матеріал, річковий пісок є найчистішим з усіх видів піску, його піднімають з дна русла річок, де він проходить ретельне очищення водою, і піднімається на поверхню чистий. Залежно від використання піску можна річковий пісок розділити по фракційної траєкторії, якщо його використовують для дитячих майданчиків і пісочниць, то річковий пісок промені купити з діаметром зерна 1-2 мм, пісок повинен бути просіяний, так як для дітей не бажано мати в пісочниці потрапляння дрібної черепашки або дрібної фракції.
Пісок річковий застосовується практично у всіх будівельних починаннях, з допомогою піску роблять фундаментну подушку і заважають бетонні розчини під фундамент, пісок широкі використовується в будівництві для різних будівельних сумішей, для стяжки і штукатурки. Пісок на виробництві: бетонних виробів, залізобетонних конструкцій, так само на виробництвах скла і посуду, і т.д. Пісок використовується для дитячих та спортивних майданчиків, пісок застосовується в пісочницях, і в дитячих садах, пісок використовують садівники і для ландшафтного дизайну, особливо кольоровий кварцовий пісок. Пісок має дуже широкий спектр призначень, і дуже широко затребуваний у споживача.