Кварцовий пісок для пісочниці

размещено в: Статьи | 0

Пісок кварцовий це пісок білий отриманий від результату дроблення і розсіювання білого молочного кварцу. На відміну від інших видів піску які походять від природного шляху, і є натуральним природним матеріалом, кварцовий пісок це пісок штучний, відрізняється високою мінімальної, однорідний, має високу між зернову пористість, а отже з цього бруду ємність. Кварцовий пісок завдяки своїй сорбційної системі, відмінно витягує з води окислене залізо і марганець. Пісок кварцовий має гарну стійкість до хімічних і механічних впливів, а так само до атмосферних впливів навколишнього середовища.

Кварцовий пісок використовують у багатьох областях, як у будівельній сфері, для фасадних, оздоблювальних, штукатурних роботах, так і для виробничих цілей. Цей вид піску застосовують в ландшафтному дизайні, і використовують для дитячих пісочниць, для дитячих спортивних майданчиків, для дитячих садків. Кварцовий пісок для пісочниці це відмінний варіант для приватних садочків, і приватних дошкільних установ, оскільки пісок кварцовий задоволення не дешеве, і звичайні дитячі садки не можуть собі дозволити таку розкіш. Але є ж пісок річковий, саме який і використовується, і дозволяється за ГОСТ стандарту для застосування на дитячих майданчиках, в дитячих пісочницях, на спортивних майданчиках, в контакті з дітьми. Річковий пісок для дитячих майданчиків застосовується протягом існування дитячих пісочниць, пісок чистий, світлий м’який, відрізняється відмінною сипучістю. Річковий пісок дістають з дна русла річки, пісок у воді проходить високоякісну чистку, омивку, і піднімається на поверхню для висихання, без пилу, глини, бруду, і різних фракцій. Пісок річковий не несе шкоди дітям, не викликає алергічних реакцій, не містить шкідливих речовин. Кварцовий пісок може замінити річковий або морський пісок? — Ні, не може!

Кварцовий пісок формула його складається з природного мінералу, двоокис кремнію, цей матеріал відрізняється високою чистотою, в своєму складі має природні поклади кварцу на 0,5%, за часту це оксид заліза і марганець. Найбільш затребувані напрямки кварцового піску є використання кварцового піску як фільтр для води, фільтра для нафтопродуктів, додаванням в будівельні сухі суміші, для виробництва лакофарбової продукції, ландшафтний дизайн, для оздоблювального матеріалу високої якості, для дитячих пісочниць (приватних), так само тільки кварцовий пісок використовують для приготування кави по-турецьки.
Наша компанія реалізує і продає пісок кварцовий навалоі, насипом, пісок кварцовий в мішках, пісок річковий, пісок річковий сіяний, пісок яружний, пісок кар’єрний, і весь сипучий матеріал за найдоступнішою ціною.
Купити пісок для дітей, пісок для дитячого садка, пісок в пісочницю, Ви можете у Нас! Телефонуйте нам, ми доставимо пісок річковий, пісок чистий, пісок митий, пісок сіяний, пісок виключно для дітей, за вигідною ціною. Телефонуйте нам, замовити пісок можна по телефону
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною. На сьогоднішній день:
ЗІЛ 6 тон піску річкового ціна 900 гривень з урахуванням доставки. Телефонуйте, для постійних клієнтів знижки.