Пісок для дітей

размещено в: Статьи | 0

Пісок для дітей, пісок для дитячої пісочниці, пісок для дитячих та спортивних майданчиків, якісний пісок для дітей, пісок для дитячого садка, пісок для гри в пісочниці. Ми продаємо і доставляємо пісок для Ваших діток, пісок в пісочницю з доставкою, пісок насипом або в мішках. Ми реалізуємо чистий і якісний пісок річковий. Річковий пісок який ми продаємо для дітей має сертифікат якості, паспорт якості, і повністю відповідає за високою строгості ГОСТ стандарту. Телефонуйте нам, замовити пісок можна по телефону
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною. Ми поставляємо тільки свіжий і якісний пісок, він м’який і сипучий, нешкідливий, і не несе загрози дітям.
Купуючи пісок для дітей, будьте дуже обережні, так як багато фірм реалізують звичайний будівельний пісок, видаючи його за річковий пісок просіяний. Дивіться на чистоту замовляється піску, річковий пісок повинен мати світлий колір, м’яку текстуру, і діаметр зерна 1-2 мм.

Чистий пісочниця на дитячому майданчику це дуже важливо, оскільки в пісочниці грають найменші, дітлахи пізнають світ в пісочниці, розробляють дрібну моторику, вчаться грати в рольові ігри, проявляють фантазію, виробляю посидючість. І головне в таких моментах що б пісок з яким фантазують малюки був м’який, чистий, не мав домішок, каміння, різних фракцій, органіки і сміття. З санітарної точки зору дитяча пісочниця повинна закриватися, і заміну піску повинні проводити не рідше двох разів на рік. Але оскільки наші пісочниці громадські та не мають накриття, то купуючи пісок Ви зобов’язані стежити за його якістю, не в якому разі на дитячі майданчики не можна пісок будівельний, гірського походжень, кар’єрний і яружний якщо він не має сертифікату і не пройшов три етапи обробки. Так як ці види піску мають в своєму складі глину, фракції різного діаметру, наявність пилоподібних частинок, і може потрапляти різне сміття. Що в свою чергу просто не допустимо для дитячих ігор.
Пісок річковий — пісок для дитячого майданчика, пісок для дітей. Пісок річковий не містить глини, пилу, бруду, сульфатів, і різних фракцій, річковий пісок є чистим екологічним натуральним матеріалом, який є безпечним. Річковий пісок піднімають з дна русла річки, просівають його і поділяють на зернові фракції. Ідеальний розмір зерна для дитячих пісочниць 1-2 мм, це середня фракція. Пісок проходить природну сушку, і є нешкідливим. Пісок для дітей є самим ідеальним варіантом це річковий пісок, у якого і ціна не дорога, і якість на вищому рівні. На сьогоднішній день ціна річкового піску складає 75 гривень 1 тонна, на стандартну нову пісочницю досить 4 — 5 тонн піску.
Телефонуйте нам, замовляйте пісок для дітей у нас на сайті, ми гарантовано доставимо якісний і чистий пісок, пісок який є екологічно чистим природним матеріалом, пісок по низькій ціні з урахуванням доставки на сьогоднішній день у нас становить 900 гривень. Телефонуйте, ми допоможе в розрахунку необхідного тоннажу, і організуємо оперативну доставку.