Пісок для дитячих пісочниць Київ

размещено в: Статьи | 0

Пісочниця це як правило місце на майданчику для самих маленьких діточок. Як тільки малюк починає ходити, його увагу на майданчику сформульовано на грі з піском. Кожен батько посадив свою дитину в пісочницю хоче бути впевнений в тому, що пісок для дитячих пісочниць не несе шкоду дитині, то що він чистий, в ньому немає каменів різних фракцій, пилу, бруду, наявності глини. Так само пісок повинен мати призначення для пісочниці, а не бути будівельним піском, що б хотілося з ним грати, а не тікати з брудної пісочниці. За часту ЖЕКи, комунальники звикли економити, в тому числі на дитячих майданчиках і на дитячих пісочники, і ми дуже часто на своїх майданчиках бачимо неякісний, і поганий пісок.

Ми компанія БЕТОН працюємо на пряму з кар’єрами Києва, з державними заводами, і гарантуємо якість нашого піску, пісок для дітей має сертифікат якості, паспорт якості, повністю відповідає всім строгість ГОСТ стандарту. Ми реалізуємо пісок для дітей чистий, без пилу, частинок глини, він не має фракцій різного діаметра, і без органіки. Під цю критерієм піску підходить пісок річковий, який видобувається з дна русла річки, в воді пісок омивається, очищається, і має більш закруглену форму. Пісок проходить сушку природним шляхом, і шлях просіювання. Річковий пісок для дітей так само ділиться на фракції: дрібна фракція піску, середня фракція піску і велика фракція піску. Пісок для дитячих пісочниць Київ Ми доставляємо дрібну фракцію, вона розсипчаста, і м’яка, при намоканні з нею легко робити пасочки. Для спортивних майданчиків або майданчиків там де грають діти старшого віку, рекомендується пісок середньої або великої фракції, вона має більш насипну щільність, за рахунок цього по піску легко бігати, і ноги не тонуть у піску під час гри.
Замовити пісок для дитячих пісочниць Київ Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063- 653-50-42 зателефонувавши до нас Ви зможете проконсультуватися з підбору необхідного для Вас піску, фахівець проведе правильний розрахунок необхідної кількості піску на Вашу пісочницю, підбере потрібне зерно, і оформить замовлення. Доставка по Києву оперативна, з сьогодні на сьогодні або з сьогодні на завтра, ціна низька (за оперативність доплат немає).
Купити пісок для дитячих пісочниць Київ в компанії БЕТОН — це отримати якісний, чистий річковий пісок, за мінімальну ціну.
Так само ми маємо великий асортимент сипучих матеріалів який представлений на нашому сайті, продаж сипучку насипом, навалом і мішками, в будь-якому необхідному тоннажі і кількості за доступними цінами. Телефонуйте нам і Ви переконаєтеся у високій якості матеріалів і бюджетною ціною.