Пісок для дитячого майданчика

размещено в: Статьи | 0

Пісок річковий — це і є той самий пісок для дитячих пісочниць, пісок для дитячих майданчиків, пісок для спортивних майданчиків. Річковий пісок просіяний використовують для творчості, для експозицій, з допомогою чистого піску роблять малюнки на склі, його використовують для складу кінетичного дитячого піску, він м’який, сипучий та безпечний. Річковий пісок відповідно до ГОСТ — це сипучий будівельний матеріал, матеріал без якого не заливають фундамент, з допомогою піску виконують укладання стяжку, пісок додають в будівельні сипучі суміші, використовують його на виробництві бетонних і залізобетонних конструкцій, пісок застосовують в ландшафтному дизайні, і використовують садівники. І звичайно ж пісок для дитячого майданчика використовується в основному тільки річковий, як виняток пісок для дитячого майданчика може ще використовуватися кварцовий. Але ціна кварцового піску на порядок дорожче від піску річкового, оскільки кварцовий пісок походить від результату розсіювання молочного кварцу, що стався посівним шляхом, а пісок річковий це натуральна екологічно чиста порода. Відрізняється кварцовий пісок для дитячого майданчика, від річкового піску для дитячого майданчика, ціною, колір у кварцу світлий, наближений до сіро — білого, а річковий пісок має колір в залежності від місця розташування його добування, від білого до світло-жовтого.

Річковий пісок видобувається з дна русел річок, там же це пісок проходить високий ступінь очищення, очищається від пилу, глини, різних фракцій, ракушняка, органіки, і іншого різного сміття. Річковий пісок володіємо цілою низкою різних властивостей, то що робить його невід’ємною частиною різних будівельних компонентів, сумішей, так само річковий пісок може без обмежень використовуватися для ігор дітей з піском.
Річковий пісок як і інші види піску розділяється на фракції, є фракція дрібна, середня, і велика. Дрібна фракція як правило йде на будівельні суміші, стяжки, укладання, для фундаментних застосувань. Середня фракція застосовується пісок для дитячих пісочниць, так як на дитячому майданчику дрібний пісок незручно, оскільки від поривів вітру дрібний пісок розлітається і потрапляє в очі, а велика фракція менш сипуча, для дитячих ігор не підходить, і якщо велика фракція потрапить в очі дитині, її складніше дістати і можна подряпати рогівку ока. Велика фракція річкового піску застосовується для виготовлення бетонних і залізобетонних конструкцій, і часто застосовується для ландшафтного дизайну.
Ми продаємо пісок річковий від прямого виробника, пісок річковий з доставкою по Києву та Київській області за доступною ціною. Пісок для дитячих пісочниць високої якості, пісок м’який, просіяний, пісок який відповідає високі вимогам по ГОСТ стандарту, пісок який має сертифікат і паспорт якості, пісок який нешкідливий і не містить сульфатів. Якщо Вам треба чистий, свіжий пісок для пісочниць! Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН betonkompleks.com.ua і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною.
Ми гарантовано підберемо необхідний для Вас пісок, саме тієї фракції що Вам потрібна, оформимо оперативну доставку на найближчий час, зручний для Вас, ми працюємо без вихідних, можлива доставка з 6 ранку і до 22 вечора, доставка по Києву та в радіусі до 50 км від Києва в будь-якому напрямку, має вибір машин, доставка за одну ходку може становити від 2 тонн до 20 тонн. Телефонуйте нам, у нас завжди свіжий і якісний пісок!