Пісок для дитячого саду з сертифікатом якості

размещено в: Статьи | 0

Купити пісок для пісочниці, пісок для дитячого садка з сертифікатом якості з доставкою по Києву, Ви можете звернувшись до нас, за вказаними контактними номерами телефону. Ми продаємо пісок для дитячого садка з сертифікатом якості, який повністю відповідає ГОСТ стандарту, є якісним і чистим матеріалом, без фракцій, домішок, часток глини і органіки. Пісок в пісочницю для дітей необхідно купувати чистий, аби не нашкодити дітям. Пісок для дітей є самим ідеальним варіантом це річковий пісок. Річковий пісок це чистий натуральний матеріал, який не потребує різних системи очистки, сушках і обробках, оскільки його дістають з дна річок, де він з допомогою річки проходить саме отчистки, просушується, і стає світлим, чистим.
Так само пісок для дитячого саду можна купити яружний, або кар’єрний митий просіяний, але він не буде мати таку сипучу консистенцію як пісок річковий, і за ціною митий, просіяний пісок обійдеться дорожче.
Купити пісок кварцовий для дитячого садка так само хороший варіант, але, не забувайте про те що кварцовий пісок — це матеріал штучний, і може викликати алергічні реакції у дітей, і за ціною він так само буде дорожче ніж річковий пісок.
Купуючи пісок для дитячого садка, Ви можете відмінно заощадити бюджет. Наприклад: якщо Вам потрібно досипати пісок в кожну пісочницю по трохи, то варто замовити машину ЗІЛ піску річкового, в ЗІЛ входить 6 тон піску, з фінансових розрахунків на сьогоднішній день ЗІЛ піску річкового 6 тон = 900 гривень. Це є відмінною економією для Садовського бюджету, ніж купувати пісок в мішках, який обійдеться значно дорожче.

Якщо у Вас нові пісочниці і їх необхідно заповнити піском, то можна замовити машину побільше КАМАЗ який може собі дозволити перевести до 20 тон річкового піску. На нову пісочницю стандартного розміру 2м на 2м, промені засипати близько 3тонн піску.
Купити пісок для дітей, пісок для дитячого садка, пісок в пісочницю, Ви можете у Нас! Телефонуйте нам, ми доставимо пісок річковий, пісок чистий, пісок митий, пісок сіяний, пісок виключно для дітей, за вигідною ціною. Телефонуйте нам, замовити пісок можна по телефону
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною. На сьогоднішній день:
ЗІЛ 6 тон піску річкового ціна 900 гривень з урахуванням доставки. Телефонуйте, для постійних клієнтів знижки.