Пісок для спортивного майданчика

размещено в: Статьи | 0

Спортивний майданчик, дитячий майданчик, пісочниця, місця в яких грають діти, підлітки, проводяться різні ігри, наприклад волейбол, і багато інших ігор, просто не можуть існувати без піску. Пісок на сьогоднішній день є просто незамінним матеріалом, він застосовується практично у всіх галузях. У виробництві скла і посуду необхідний пісок, для будівельних робіт пісок просто незамінний, з нього роблять суміші для фундаментів, кладку, стяжку, його заважають для виробництва бетонних і залізобетонних виробів, для приготування будівельних сумішей. Пісок використовують в садівництві і ландшафтному дизайні, для самих наших маленьких діточок в пісочниці, для майданчиків, і в побуті. Пісок знайшов собі застосування практично скрізь.
З допомогою піску діти пізнають світ, граючи в пісочниці, діти розвивають дрібну моторику, посидючість, починають фантазувати, будувати, ліпити, грати в рольові ігри. Пісок для спортивному майданчику не дає можливості поранитися під час ігор, гравці які вважають за краще пляжні ігри, наприклад волейбол, можуть з легкістю бути впевнені в м’якому падінні.
Для активних ігор на піску або з піском необхідно знати, що пісок безпечний. Серед видів піску можна виділити два види які потрапляють під ці критерії, це пісок кварцовий і річковий пісок. Кварцовий пісок це пісок чистий без домішок, пісок штучного походження, не викликає алергічних реакцій, і є абсолютно безпечним. Ціна на кварцовий пісок вище середньої, кварцовий пісок необхідно міняти в пісочниці 3-4 рази на рік.

Річковий пісок піднімають з дна річок, пісок річковий є екологічно чистим натуральним, природним матеріалом, не має домішок глини, пилу, сульфатів, фракцій, і органічних речовин. Пісок м’який, має світлий вигляд, обтічний структуру зерна. Ціна річкового піску в Києві досить низька, оскільки саме в Києві і відбувається його здобуті.
На побутовому рівні ми все відмінно знаємо що таке пісок і який це матеріал. До тих пір поки не стає питання про покупку піску для дитячої пісочниці, пісок для дітей, пісок для спортивному майданчику. Як правило ми звичайно відразу звертаємося в Гугл за допомогою, і починаємо шукати в інтернеті пісок. І як правило через незнання нам пропонують пісок будівельного призначення, так як він найдешевший. А ціна грає не мало важливу роль, особливо якщо Ви замовляєте пісок для дитячого садка з грошей батьківського комітету. Але не весь пісок можна використовувати на дитячих майданчиках.
Що таке пісок? Пісок є рихлою, осадової гірської породою, або бути штучним матеріалом, який має фракцію зерна від 0 до 5 мм. Пісок буває кар’єрним, митим, кварцовим, сіяним, річковим, формувальних, морським, озерним, скляним, будівельним і штучним.
Вибираючи пісок для спортивних майданчиків, перш за все необхідно бути впевненим у якості купується матеріалу, безпеки, і чистоті. Ми компанія яка доставить Вам пісок навалом або в мішках для дитячих пісочниць, пісок завжди свіжий і якісний. Якщо Вам потрібен пісок для дитячої пісочниці насипом, пісок для дитячого саду навалом Київ Ви можете замовити, купити його у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555 -9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42.