Пісок річковий для дитячої пісочниці

размещено в: Статьи | 0

Пісок без посередників, якісний, сертифікований пісок річковий для дитячої пісочниці, пісок для спортивних і дитячих майданчиків, пісок для дитячих садків та навчальних установ, пісок який нешкідливий і не викликає алергічних реакцій у дітей. Пісок річковий це екологічно чистий природний матеріал, який є натуральним будівельним матеріалом, річковий пісок піднімають з дна русла річки, де він проходить ретельне очищення проточною водою, очищається від різних фракцій, від пилу, бруду, від глинистих частинок, вимивається органіка і інше сміття. Пісок річковий піднімається вже митим, очищеним матеріалом, в подальшому проходить сушку природним шляхом, далі пісок просівають на фракції, і проводять режим просіювання. Річковий пісок поділяють по фракційному, маленьку фракцію застосовують для будівельних сипучих сумішей її діаметр варіюється від 0 до 1 мм, середня фракція якраз застосовується для дитячих спортивних майданчиків, для пісочниць ця фракція має діаметр від 1 до 2 мм, а середню фракцію використовують для декоративних штукатурок, так само її використовують для творчих робіт заважаючи пісок з спеціальною фарбою, використовується для декору, і ландшафтного дизайну.

Річковий пісок це нерудний матеріал який має властивий технічні та фізичні характеристики, він сипучий, і не викликає алергічної реакції, пісок м’який, і чистий, має широке застосування, використовується на виробництвах скла, посуду, бетонних конструкцій, для будівельних робіт, і для дитячого застосування .
Дитяча пісочниця це магніт для дітей, діти в пісочниці починають дружити, фантазувати, грати в рольові ігри, пізнавати світ, виробляти посидючість, і знижувати агресію. Дитяча пісочниця повинна бути чистою і зручною, добре коли вона знаходиться під накриттям або взагалі закривається. Пісок в дитячих пісочницях необхідно міняти не рідше двох разів на рік, міняти бажано не досипляючи в мішках, а почистити пісочницю від старого піску, і засипати новим і свіжим.
Пісок річковий для дитячої пісочниці наша компанія продає за доступною ціною, пісок має сертифікат якості, відвантаження відбувається в супроводі товарно транспортної накладної. Розрахунок за пісок в будь-якій зручній формі, готівкою, безготівковими, і оплата при отриманні матеріалу за місцем, після вивантажень і огляду продукції. Якщо Вам треба чистий, свіжий пісок для пісочниць! Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН betonkompleks.com.ua і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною.
Не шукайте дешевше, зателефонувавши до нас, ми запропонуємо найнижчу ціну з урахуванням доставки. Ми поставляємо пісок в будь-якому необхідній кількості на дитячий майданчик від 2-х тонн, і до необхідного тоннажу. Продаж піску на пряму з кар’єра, без ста рук і накруток цін, у нас немає менеджерів, ми працюємо прямо для Вас! Телефонуйте нам, ми гарантуємо високу якість, чесність замовлених тонн, і оперативну доставку.