Продам пісок для дитячого майданчика

размещено в: Статьи | 0

Продам пісок для дитячого майданчика це є ключівимі словами продавців сипучих матеріалів, фірм які займаються поставками піску, будівельного матеріалу, і замикаючими словами сумлінного покупця, який хоче придбати якісний пісок для дитячого майданчика. Але чи всі фірми і продавці так само порядні, і дійсно постачають Вам якісний дитячий пісок ?! На це питання може відповісти компанія, або приватний підприємець до якого Ви звернулися за покупкою якісного піску для дитячого садка, або для пісочниці. Пісок який реалізують дітям це звичайний річковий пісок, він так само використовується для будівництва, застосовується для стяжки, кладки, для виготовлення бетонних конструкцій, і сипучих будівельних розчинів. Ось тільки пісок дитячий, пісок який призначається для спортивного майданчика, пісок для пісочниці, пісок для дітей, використовується по ГОСТ стандарту «Пісок річковий просіяний».

Пісок річковий дістають з дна русла річки, де ж пісок і проходить високоякісну промивку водою, вода обмиває пісок своїм перебігом, видаляючи з нього частки глини, пилоподібні частки, фракції різного розміру, ракушняк, і інше сміття. Після підйому на поверхню річковий пісок проходить сушку природним шляхом, після висихання, пісок річковий просівають, і поділяють його по фракційної, за розміром зерна. Найменша фракція 0-1 мм використовується на виробництвах, посуду, скла, так само дрібну фракцію застосовують для будівельних сумішей. Середню фракцію зерна використовують як раз на дитячих майданчиках, в дитячих садках, і на спортивних майданчиках. Найбільша фракція використовується для ландшафтного дизайну, застосовується для декоративних дорогих будівельних сумішей.
Річковий пісок це екологічно чистий, природний матеріал, який не має сульфатів, і не несе шкоди дитині, матеріал безпечний, і не викликає алергічних реакцій. Термін служби піску необмежений, але для використання піску для дітей в пісочницях, звичайно необхідно переконається в тому що пісок який Вам привезли він свіжий, так як чим довше він лежить, тим більше пилу він приминає в себе.
Ви можете замовити, купити пісок для дитячого майданчика у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063 -653-50-42
Для отримання більш детальної інформації, підібрати пісок, ознайомиться з документацією, телефонуйте Нам! Ми з радістю Вам допоможемо, підберемо необхідний пісок, оформимо швидку доставку, і запропонуємо низьку ціну. Ми організація яка під своїми словами продам пісок для дитячого майданчика в дійсності продаємо пісок для дітей. Пісок свіжий і чистий, річковий пісок просіяний, м’який і має відмінну сипкість, пісок який не затримує в собі вологу і має швидке властивість висихати.