Продам пісок річковий для пісочниць

размещено в: Статьи | 0

Купити пісок в Києві це не проблема, а от купити якісний пісок це вже необхідно пошукати! Дуже багато продавців, фірм і компаній «пишуть продам пісок річковий для пісочниці», слова самі за себе стверджують про високу якість піску, що поставляється. Але чи так це? Якщо Вам необхідно купити пісок для дитячої пісочниці, спортивної або дитячого майданчика, то Ви повинні чітко розуміти, що цей пісок повинен бути річковий просіяний пісок, або це повинен бути кварцовий пісок, так само допускається пісок кар’єрний митий просіяний. Пісок кар’єрний в принципі не дорогий, але якщо він потрібен для пісочниці то він повинен бути помитий і просіяний, а такий пісок вже на порядок дорожче ніж річковий пісок який вже поставляють митим. Кварцовий пісок, це з видів піску найдорожчий, його використовують як правило, для дитячої творчості, для розвитку дрібної моторики, так само його змішують з фарбами роблячи з нього пісок різних кольорів, що так само більш придатне для творчості і декору.
Річковий пісок добувають з дна русла річки, пісок на дні річки проходить промивку плином води, тим самим омивається, очищається від пилоподібних частинок, від різних фракцій, ракушняка, глини, органіки і різного сміття. Потім пісок висушують природним шляхом. Пісок річковий просіяний вважається як чистий і якісний пісок, який може бути придатний для застосувань в дитячі пісочниці, і для піскоструминних робіт.

Пісок річковий має відмінну сипкість, і так само розправитися з фракційному на діаметр зерна. Найменша фракція піску як правило йде на додаток на дорогі будівельні сипучі суміші від 0 до 1 мм, середня фракція розрахована на пісочниці 1-2 мм, так як це фракція не містить пилу і є найвдалішою для гри з піском для дітей. Велика фракція 2-2,8 мм, використовується для дорогих штукатурок декоративних, або для декору, так само в ландшафтному дизайні.
Ми займаємося поставками річкового піску для пісочниць в дитячі садки, на дитячі майданчики, в дитячі установи, так само на пляжі і спортивні майданчики. Пісок який ми продаємо має сертифікат якості, і паспорт якості, пісок високої якості за низькою ціною, так як ми працюємо на пряму, без сотні зайвих рук. Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною.
Розрахунок зручний для Вас готівковий або безготівковий, так само розрахунок на картку, або по приїзду водія, після відвантаження піску, розрахунок з водієм за місцем. Доставка може бути день вдень, з 6 ранку і до 22 вечора, при попередньому замовленні. Доставка оперативна по Києву та Київській області. Ми гарантуємо високу якість і правильність замовленого тоннажу. Працюємо на ринку України більше тридцяти років і за своєму якість несемо відповідальність.