Річковий пісок для використання в дитячих пісочницях

размещено в: Статьи | 0

Ви коли то задавали собі питання який пісок використовують для дитячих майданчиків, для дитячих пісочниць? Дивлячись на наші громадські пісочниці, спортивні майданчики, і дитячі майданчики, можна подумати, що цей пісок везуть зі звалища. Або невже нам на дитячий майданчик привозять якісний пісок, а малюки його так швидко засмічують? В принципі немає, … якщо Вам привезли дійсно якісний пісок для дитячого майданчика, пісочниці, то пісок навіть при запиленій місцевості починає бути брудним через три, чотири місяці, в залежності від кількості відвідуваності дітей. Так само залежить забруднення піску в пісочниці від того як часто Ви його міняєте, і чи правильно відбувається заміна піску в пісочниці. Пісок в пісочницях необхідно міняти не рідше двох разів на рік, заміна піску проводиться або повна, або часткова. При повній заміні піску є гарантія того що пісок забрудниться місяці через чотири, п’ять, повна заміна піску відбувається повним очищенням пісочниці від старого піску, і засипається свіжий, новий пісок. Часткова заміна піску відбувається методом досипання піску з мішків. Купити пісок в мішках, це не є гарантією якісного, свіжого і чистого піску, швидше за все все зовсім навпаки.

Пісок в мішках більше підходить для будівельних робіт ніж для використання в дитячих пісочницях, оскільки пісок не має обмежень терміну придатності, і коли розфасували пісок важко сказати, і скільки часу і за яких умов його зберігав продавець, на мішку як правило вказано назву піску і місце його походження, так само копання яка реалізує і розфасують пісок по мішках.
Так ось який же все-таки пісок використовують для дитячих пісочниць ?!
Пісок ця назва будівельного матеріалу, натурального матеріалу, який має поділу в застосуваннях, за рахунок цього і отримав різні назви. Пісок є природний, кар’єрний, пісок яружний, пісок річковий, будівельний пісок, гірський пісок, кварцовий. Так само є критерії підрозділи загальних назв, на: митий, сіяний. Будівельний пісок не в яким разі не можна застосовувати в дитячу пісочницю, на спортивну або дитячий майданчик, будівельний пісок містить фракції різного діаметру, це як правило змішаний вторинний пісок, в ньому є домішки глини, пилу, і інше сміття. Природний, кар’єрний або яружний пісок можуть застосовуватися на дитячих майданчиках, в тому випадки якщо вони пройшли режими промивання, і просіювання, так як ці види піску містять велику кількість глинистих частинок, пилоподібних, фракції різного діаметру, але в пісочниці не бажано, оскільки цей пісок містив у собі велику кількість глини, і не має високої сипучості, він підходить ідеально для штукатурних і кладок робіт. Річковий пісок для дитячих пісочниць це є найідеальніший і перевірений варіант. Річковий пісок дістають з дна русла річки, де він в свою чергу проходить промивання водою, обмивається і з піску вимивається пилоподібні частини, глинисті частинки, вимивається різна фракція, ракушняк, органіка, і різний інше сміття.

Пісок просушують природним шляхом, і просівають або НЕ просівають. Просіяний річковий пісок для використання в дитячих пісочницях це саме той пісок який необхідний для наших малюків, пісок чистий, має відмінну сипкість, розмір зерна колебрітся від 1 до 2 мм, це середня фракція, яка при вітрі не потрапляє як пил в дихальні шляхи, і при попаданні в очі не дряпає рогівку ока. Річковий пісок для використання в дитячих пісочницях є матеріалом випробуваним, і перевіреним упродовж багатьох років, він не викликає алергічних реакцій, і допомагає малюкові в розвитку. З допомогою гри на дитячому майданчику в пісочниці, дітвора пізнають світ, вчаться дружити і розвивати свою фантазії, виробляють посидючість, терпіння, розвивають дрібну моторику. Річковий пісок це співвідношення високої якості і низької ціни. Так само в дитячих пісочницях застосовують пісок кварцовий, це пісок виготовлений і здобутий з молочного кварцу, пісок чистий, білий, виведений не природою, а людиною, пісок має відмінну сипкість, приємний на дотик. З мінусів кварцового піску: ціна на кварцовий пісок є одна з найдорожчих, пісок кварцовий дуже швидко брудниться. Телефонуйте нам, замовити пісок можна за вказаними контактними номерами телефону:
068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42 або на нашому сайті БЕТОН betonkompleks.com.ua і Ви переконаєтеся у високій якості піску, і бюджетною ціною.