Щебінь дрібної фракції

размещено в: Статьи | 0

Гранітна крихта, щебінь дрібної фракції, ще це гранвідсів, або відсів насіння, відсів для декору, декоративний щебінь. Розмір зерна цієї фракції варіюється від 2 до 5 мм. Щебінь дрібної фракції, чистий, і досить гарний, практично не містить пилу, камінчики практично одного розміру. Гранвідсів, гранітну крихту більшу частину застосування має в ландшафтному дизайні, дрібний щебінь має два основних кольори, червоний і сірий, він дуже красиво виглядає на клумбах для декору, так само їм всипають доріжки, спортивні і дитячі майданчики. Митий щебінь дрібної фракції за часту використовують саме на спортивних майданчиках, тенісних кортах, на дитячих майданчиках, на скільки гранвідсів 2-5 мм не має на утриманні пилу (фракції 0-2 мм) за рахунок цього при активному застосуванні він не порошить і не потрапляє в легені як осадова пил.
Щебінь дрібної фракції використовують так само на виробництвах і заводах, застосовують для виготовлення ЗБВ, бетону, і для виготовлення штукатурної декоративної обробки.
Щебінь дрібної фракції так само може бути відсівом, просіяний відсів, відсів декоративний, за технічними характеристиками і по ГОСТ співвідношенню фракція щебеню 2-5 мм є просіяним відсівом. По підрозділу щебеню, то саме фракція 5-10 мм за ГОСТ стандарту і є самою дрібною фракцією щебеню. Щебінь фракції 5-10 мм застосовуються досить різноманітно, його використовують на виробництвах, у виготовленні бетону, ЗБВ конструкцій, для будівельних робіт, для ландшафтного дизайну, для декору, так само із застосуванням цієї фракції заливають фундаменти, і виконують роботи по стяжці поверхні. Щебінь 5-10 мм фракція досить затребувана, в основному 5-10 це щебінь гранітний, який має високі показники міцності і стійкості.
Щебінь фракції 10-20 мм щебінь середньої фракції має широкий спектр застосувань, досить популярний в будівельній сфері, для фундаментних робіт, використовують його для мостових конструкцій, так само для аеродромних і дорожніх покриттів.
Щебінь 5-20 мм універсальна фракція користується найбільшим попитом, використовується на виробництвах, на заводах, для будівельного використання, ремонту дороги, покритий, для виготовлення бетонних виробів, що застосовується для паркувальних місць, для фундаментів, і в іншому якщо в проекті не вказана яка фракція щебеню потрібна, то як правило застосовують щебінь універсальний фракція 5-20 мм
Щебінь фракції 20 -40 мм і 40 -70 мм фракції бюджетні, їх застосовують при великих будівельних об’єктах для фундаментів, для залізничних доріг, на виробництвах і в побуті, дуже часто саме цю фракцію використовують на стоянках, і для вуличних паркувальних місць.
Купити щебінь сірий для декору, купити дрібну фракцію щебеню 5-10 мм, замовити щебінь дрібний червоний, щебінь і дрібний сірий низька ціна, швидка доставка. Замовити, придбати щебінь, щебінь гранітний, у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42