Щебінь невеликий

размещено в: Статьи | 0

Щебінь це природний матеріал, який заслужив почесне місце за кількістю попиту у населення. Щебінь матеріал який має широкий спектр застосувань, його використовують досить широко, і в різних напрямках. Походження гранітного щебеню відбувається природним якістю від граніт магми, від вибуху, яка викидає на поверхню і відбувається процес застигання. Поклади граніту мають прихильність до 7 метрів, вони ж в свою чергу є складається ланкою земної кори.
Щебінь, щебінь гранітний ділиться по фракційному, має поділ за кольором і міцності, залежно від лещадности (форми Щебеню) і від складового % змісту граніту в щебені.
Щебінь ціна по фракціям:
Щебінь гранітний фракція 5х10 140 грн/т
Щебінь гранітний фракція 5х20 140 грн/т
Щебінь гранітний фракція 20х40 120 грн/т
Щебінь гранітний фракція 40х70 120 грн/т
Відсів гранітний 0х5 мм 65 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 5х20 35 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 20х40 35 грн/т
Вторинний щебінь з бетону фр. 40х70 35 грн/т
Замовити, придбати щебінь, щебінь гранітний, у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42
Так само можна купити дрібний щебінь гранітний, він є діаметром зерна від 2 до 5 мм, цю фракцію називають крихтою, так само вона вважається гранітним відсівом, гранвідсів. Дрібний щебінь фракції 5-10 мм це вже вважається за фактом найдрібніша фракція щебеню. Застосовується в різних напрямках як в будівництві, так і на виробництві, і в ландшафтному дизайні. Особливо для дизайнерських цілей, для декору вибирають саме цю фракцію 5-10 мм, вона дуже красиво виглядає для використання як декор на клумбах, їй всипають доріжки, спортивні майданчики, дитячі майданчики. Дрібний щебінь дуже зручний у використанні на майданчиках де є діти і підлітки, під час гри, бігу, від цього щебеню немає пилу, що є відмінним показником на спортивних майданчиках, кортах і дитячих майданчиках біля ресторанів і культурних закладів. Дрібний щебінь використовують для виробництва ЗБВ конструкцій, для бетонних конструкцій, на виробництвах плит і бордюрів, з ним залаживают фундамент, і виконують стяжку, засипають ями в яких утворюється вода після дощу, так як щебінь має властивість вбирати воду, так само дрібний щебінь використають на стоянках та для паркувальних місць. Взагалі щебінь має дуже широке застосування, але перед покупкою щебеню необхідно чітко розуміти, для чого Ви його купуєте, для яких цілей Ви його будете використовувати, так як кожна фракція щебеню має своє пряме використання, як за лещадности так і можна підібрати колір.
Дрібний щебінь гранітний червоний або сірий за кольором щебеню якість не відрізняється, якість міцності щебеню залежить від обраної фракції, і яка лящадність у цій фракції.
Якщо Ви не можете визначитися з необхідною фракцією, і Вам нікому допомогти, телефонуйте до нас! Наші фахівці допоможуть Вам у виборі щебеню, підберуть необхідну для Вас фракцію, оформлять оперативну доставку і гарантовано запропонують найнижчу ціну. У нас дешево, Ми працюємо на пряму без сотні рук і менеджерів, ми працюємо від виробника відразу до Вас!