Відсів, доставка в Осокорки

размещено в: Статьи | 0

Відсів гранітний, гранвідсів це природний натуральний матеріал, який стався від застиглої магми, в результаті дроблення твердої брили на камінь Бут, щебінь гранітний, після сортування, просіювання великої фракції щебеню, в спеціальній машині дробиться щебінь на відсів. Потім щебінь і відсів сортують по фракціях. Гранітний відсів фракція 0-5 мм це стандартний відсів, який використовують на заводах і виробництвах бетонних конструкцій, для ЗБВ конструкцій, для виготовлення бордюрів, плит, бордюрів, відсів так само застосовують під кладку тротуарної плитки. На заводах і виробництвах відсів 0-5 мм застосування полягає в економії щебеню, так як відсів це і є гранітний щебінь тільки дрібної фракції. Відмінність відсіву від щебеню це цінова політика, так як щебінь в два рази дорожче ніж відсів, відсів не скрізь можна використовувати в будівництві для заміни щебеню в цілях економії, наприклад замість щебеню для заливки фундаменту відсів використовувати не МОЖНА! А ось для фундаментних робіт які повинні бути високої міцності пісок можна замінити на відсів. Тим самим Ви гарантовано отримаєте високоякісну, міцну суміш для фундаменту, для стяжки, для виготовлення бетонних і залізобетонних конструкцій.
Замовити, придбати відсів Осокорки, гранітний відсів з доставкою Осокорки, Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42 зателефонувавши нам, ми зможемо Вас грамотно проконсультувати, прорахувати необхідний тоннаж, і оформити оперативну доставку від 2 тонн і до необхідної кількості. Доставка піску у Осокорки в суботу і в неділю, працюємо для Вас без вихідних, ціни низькі, якість висока.
Гранітний відсів ціна Київ Осокорки:
Щебінь гранітний фракція 5х10 140 грн/т
Відсів гранітний 0х5 мм 65 грн/т
Гранітна крихта 2х5 мм 100грн/т
Гранітний щебінь-крихта 5х10 мм 140грн/т
Щебінь фракції 5х10 50 кг 12 грн.
Відсів гранітний 0х5 мм 50 кг 8 грн.
Відсів гранітний 2х5 мм 50 кг 10 грн.

Гранвідсів застосування його досить широке, цей будівельний матеріал користується великим попитом не тільки в будівельній і виробничо сферах, але й став дуже популярний в ландшафтному дизайні, у використанні для декоративних сумішах, так само їм всипають клумби. Гранвідсів на спортивний майданчик, гранітний відсів всипати тенісні корти саме ці застосування стають все більше актуальними.
Гранвідсів має червоний і сірий колір, червоний в основному використовують для доріжок, осипання клумб, дитячих і спортивних майданчиків, так само його використовують для покриття на вуличних тренажерах. Гранітний відсів митий фракції 2-5 мм застосовують для декору та ландшафтного дизайну, а гранвідсів фракції 0-5 мм використовують у будівництві, та на виробництвах. Гранітний відсів 0-5 мм має вміст пилу фракції 0 більш ніж 30%, за рахунок цього її не бажано використовувати на дитячих майданчиках і на території вуличних тренажерів, як і в принципі на тенісних кортах, що б при високої спортивної активності пил не осідала на легенях. Ці фракції відрізняються по діаметру складових зерен і за ціною так само фракції відсіву 0-5 мм і 2-5 мм значно відрізняються.
Ми продаємо якісний і перевірений матеріал, якщо Вам необхідний відсів для декору або на дитячий майданчик, ми гарантовано привеземо Вам відсів який має сертифікат якості, паспорт якості, і повністю відповідає високій строгості ГОСТ стандарту. Відсів для будівельних робіт не вимагає чіткого контролю, і продається як відсів будівельний, відсів гранітний, пісок для будівельних і виробничих робіт.