Як правильно вибрати покриття на дитячий майданчик

размещено в: Статьи | 0

Піщана майданчик, покриття на дитячий майданчик з піску:
Пісок – є вже багато років традиційним матеріалом на дитячих майданчиках, в дитячих садах, на території де грають діти. Пісок є екологічно чистим природним матеріалом, який безпечний, не викликає алергічних реакцій, є доступним та недорогим матеріалом. Переваги піску складає в тому, що він відрізняється своєю дешевизною, екологічно чистий, і забезпечує захист при падінні малюка. Пісок м’який, і під час гри діти можуть грати, падати, при цьому не пошкоджуючи собі шкірні тканини. Перед покупкою піску на дитячу площадку необхідно ознайомитися з різновидами піску, так само вибрати необхідну фракцію саме для Вашої майданчики. Про різновиди піску Ви можете ознайомитись на нашому сайті, в статтях, так само там можна прочитати все про фракціях піску, або ж зателефонувати за вказаними контактними телефонами, для більш детальної інформації фахівця, який допоможе Вам у виборі та підборі піску.
Трав’яний газон покриття для дитячого майданчика
Газон трав’яно на дитячому майданчику і виглядає красиво, і не прилипає, і в будинку приходячи з майданчика від нього не намусоришь. Якщо Ви вирішили, що у Вас на дитячому майданчику буде рости трава, то необхідно подбає про її якість, оскільки звичайна трава не є довговічною, і дуже швидко витоптується, застосовується, і через дуже короткий час ми починаємо бачити грунт під ногами замість зеленої гарної трави. Газон на дитячому майданчику повинен бути із спеціальної трави, яка стійка до тертя, інтенсивним навантаженням, і постійному витоптування, так само вона повинна бути погодостійка. За трав’яним газоном необхідно проводити постійний догляд, у тому числі його стригти, і поливати. Трав’яний газон покриття на дитячому майданчику це звичайно красиво і безпечно, але не практично, в цьому мабуть і є недолік такої дитячого майданчика.
Відсів гранітний на дитячий майданчик:
Є варіантом, але не поширеним. Напевно це один із найбільш небезпечних варіантів на дитячих майданчиках, в тому числі там, де грають найменші. Відсів на дитячий майданчик є зносостійким, волога вбирним, з допомогою його можна засипати ями і проводити вирівнювання грунту. Відсів гранітний або ж відсів декоративний на дитячих майданчиках в основному використовується в окремих зонах, за часту на території яких розташовані тренажери, спортивний майданчик, або ж де грають більш старші діти, підлітки.
Декоративні тріски, м’яка стружка на дитячий майданчик:
Задумка гарна, досить зручна і практична, дуже красиво виглядає, не прилипає, є зносостійка. Мінус м’якою стружки на дитячому майданчику це після дощу покриття тривалий час залишається мокрим, йому треба не малу частину часу для висихання, і ціна такого покриття є не з дешевих, за рахунок цього не кожному по кишені облагородити дитячий майданчик м’якою декоративної стружкою.
Гумові покриття для дитячого майданчика:
На сьогоднішній день досить поширений варіант, хоч і коштує не дешево, але того варте. Гумове покриття на дитячому майданчику убережот дитини від садин, подряпин, збитих колін. За рахунок його пружності грати, стрибати, бігати досить легко. Матеріал не вимагає особливого догляду і є зносостійким, може при правильному використанні прослужити багато років. Мінус м’якого гумового покриття на дитячих майданчиках це його походження, гумові плити на дитячий майданчик виготовляються з гуми від старих автомобільних шин, при нагріванні на сонці виходить їдкий запах гуми, після дощу плит необхідно тривалий час для просихання, після просихання випаровуються в атмосферу токсичні пари. Це покриття добре в громадських парках і на громадських дитячих майданчиках, там де діти не перебувають постійно.
Можу сказати лише те що якщо Ви вибираєте для своєї дитини покриття на дитячу площадку, то варто все-таки вибрати перевірений традиційний матеріал, який є екологічно чистим і не несе шкоди здоров’ю дитини цей матеріал є пісок, і не дорого і безпечно.
З питань придбання піску на дитячу площадку Ви можете звернутися до нас. Ми гарантуємо високу якість піску, пісок свіжий, не смердить, чистий, без домішок і фракцій, має розсипчасту структуру. Пісок супроводжується необхідними документами у тому числі накладної. Оплата за пісок після отримання матеріалу та огляду його на якість.
Купити пісок, пісок для дитячих майданчиків, пісок для покриття на майданчик, Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua Ви можете звернутися до нас за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42