Яке покриття вибрати для дитячих майданчиків

размещено в: Статьи | 0

Дитяча майданчику це найулюбленіше місце наших діточок з дитячих майданчиків діти пізнають світ, вчаться дружити, спілкуватися, розвиватися. Гра на дитячих майданчиках є необхідною у розвитку малюка, і в цьому процесі головне що б майданчик була якісною, упорядкованої, і там хотілося гуляти, розвиватися, пізнавати світ.
На сьогоднішній день дитячі майданчики з кожним днем все вдосконалюють і вдосконалюють, батьки піклуються про добробут і безпеку своїх чад, і, як правило, самі починають упорядковувати дитячі майданчики прикладають до будинку.
Якщо Ви затіяли зміни на майданчику, хочете щось поміняти, а щось додати, то необхідно починати з самого початку, тобто з підстави майданчика, а це підлогове покриття.
Для початку необхідно розібратися яке покриття вибрати для дитячих майданчиків, а це вже необхідно враховувати вік дітей, їх рід занять, і становить бюджет.
Багато батьків коли стикаються перед вибором підлогового покриття для дитячих майданчиків, дитячих установ, то хочуть що б було безпечно, якісно, і красиво. На сьогоднішній день дуже поширене покриття для дитячих майданчиків з гумових плит, гумове покриття вуличне покриття. Воно і виглядає красиво, і безпечне при падінні на нього, дитина не завдасть собі саден, не поздирает коліна, так само воно досить практичне і не вимагає догляду. Виглядає ідеально, служить довго, не прилипає як наприклад пісок, який наші дітки тягнуть додому як у взутті, так і він весь сиплеться з одягу. До відмінних переваг так само є недоліки такого покриття на дитячий майданчик, особливо з якого матеріалу виготовлені плити, виготовляють їх з відпрацьованої колісної гуми, в літній період часу якщо майданчик знаходиться на сонці то варто сильний запах гуми. Після дощу гума дуже повільно висихає і віддає випаровування токсинами. І ціна такого покриття не з дешевих, на сьогоднішній день гумове покриття для дитячого майданчика є одним з найдорожчих.
Пісок як покриття на дитячий майданчик є одним з найпоширеніших і оптимальних варіантів. Пісок для дитячого майданчика застосовується з досить давнього часу, пісок для дітей безпечний, екологічно чистий, не несе шкоди навколишньому середовищу. При падінні на пісок дитина не може собі нашкодити саднами, подряпати або збити коліна. Пісок є варіантом не дорогим, і оптимальним, його можна використовувати не тільки як покриття, але і застосовується в дитячу пісочницю, для розвитку дрібної моторики.
Трава як покриття на дитячий майданчик, трав’яний газон для майданчика теж як варіант досить гарної ігрової зони, але на жаль не є довговічним. При постійному контакті, ходьбі по траві, бігу, трава дуже швидко зношується, і утворюється ґрунт землі, що вже не є оптимальним варіантом для дитячих майданчиків. За трав’яним газоном необхідний ретельний догляд, так само трав’яний газон потребує постійних поливах в літній час і газон необхідно стригти, аби трава не була занадто висока.
Штучна трава на дитячий майданчик надійний варіант, оптимальний, але не практичний, безумовно не підходить для всіх мешканців дитячої зони, наприклад малюкам буде не комфортно і жорсткувато, штучний газон необхідно чистити, аби він не запилився і діти могли грати без зайвого дискомфорту, не ковтаючи пил. За ціною штучний трав’яний газон не дешевий, в залежності від товщини і м’якості обраної трави.
Якщо Ви не визначилися яке покриття вибрати для дитячих майданчиків, Ви можете зателефонувати до наших фахівців за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050 — 729-45-60 або 063-653-50-42
Ви отримаєте достовірну і грамотну консультацію і допомогу у виборі покриття для дитячого майданчика.