Який пісок потрібен для пісочниці

размещено в: Статьи | 0

Загальні вимоги піску для пісочниць, спортивних і дитячих майданчиків:
Для дитячої гри вибирають як правило матеріал, який виходить із таких параметрів:
1. Сертифікат якості-виробник або продавець який реалізує Вам матеріал, повинен надавати всі необхідні документи, які свідчать про якість пропонованої продукції, паспорт якості, і товарну накладну.
2. Склад піску для пісочниці — неприпустимо наявність глини, пилу, великих включень, а саме таких як камені, відсів, черепашки, вугілля, важких металів, в тому числі залишки рослинних шарів, і будь-яких інших шкідливих домішок. Розмір зерна може варіюватися в межах від 0,2-2,9 мм. Найоптимальнішим варіантом є крупинки від 1 до 2 мм.
3. Кількість насипати піску в пісочницю — незалежно від форм і розмірів ігрових місць, глибина шару в пісочниці повинна бути не менше 12-15 см.
За правилами санітарних норм, дитяча пісочниця повинна мати дах, або накриття, що б бруд, листя, і інше сміття не потрапляв в пісочницю. Пісок в пісочниці необхідно міняти два рази на рік. Таким чином діти гратимуть в чистому і свіжому піску.
Пісок має різновиди, і ставлячи собі запитання про те «Який пісок потрібен для пісочниці?», Ви чітко повинні знати його види, аби не завдати шкоди дітлахам яка збирається грати в цьому піску.

Різновиди піску:
При виборі піску для пісочниць, необхідно пам’ятати, що для дітей необхідний чистий і якісний пісок. Найідеальніший варіант для пісочниць дитячого садка, дошкільних установ це кварцовий пісок. Пісок кварцовий — це матеріал штучного походження, чистий, світлий, не має ніяких домішок, проходить високий ступінь обробки, не є алергенним матеріалом, але ціна у нього дорогувато.
Кар’єрний пісок має червонуватий відтінок, цей колір він отримує від вмісту в ньому глини. Пісок кар’єрний можна використовувати при наявності сертифіката, паспорта якості, і документації на проходження піску через промивку, просіювання і сушку. Ціна на цей вид піску без промивок, і просіювання не дорога, але після функцій обробок, ціна на цей вид піску зростає.
Пісок річковий цей пісок є найпопулярнішим, для дитячих майданчиків, для дитячих садів, для дошкільних установ, так само його використовують на спортивних майданчиках і в ландшафтному дизайні. Річковий пісок добувають з русла дна річки, пісок піднімають чистим, так як він з допомогою води самоомивается, в ньому немає частинок глини, фракцій, пилу, органіки. Пісок має округлу форму, світлий колір, не несе алергічних реакцій, не має в своєму складі шкідливих домішок і речовин. Річковий пісок для дитячих майданчиків після сушки просівають по потребі.
Річковий пісок для дитячої пісочниці ідеальний так само тим, що він швидко сохне, і пропускає через себе воду, не даючи їй застоюватися, на відміну від інших видів піску.
Який пісок потрібен для пісочниці? — Пісок річковий! Ціна низька, висока якість, не несе шкоди і не містить сульфатів та інших непотрібних домішок.
Якщо Вам потрібен пісок для дитячої пісочниці насипом, пісок для дитячого саду навалом Київ Ви можете замовити, купити його у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555 -9 або 050- 729-45-60 або 063-653-50-42
Для отримання більш детальної інформації, підібрати пісок, ознайомиться з документацією, телефонуйте Нам! Ми з радістю Вам допоможемо, підберемо необхідний пісок, оформимо швидку доставку, і запропонуємо низьку ціну.