Який пісок використовувати для дитячої пісочниці

размещено в: Статьи | 0

На жаль склад і якість піску яке ми бачимо на наших дитячих майданчиках, в тому числі і в пісочницях просто жахає. Залишається питання: — «Звідки цей пісок привезли, і навіщо його взагалі привезли?».
Наша компанія БЕТОН реалізує на продаж пісок з кар’єру, пісок на пряму від постачальника, річковий пісок який видобувається з дна русел річок, проходить ретельну обробку, просіювання, і сушку природним шляхом. Ціна на пісок в Києві найнижча, так як саме в Києві і перебувають великі річки з яких видобувають пісок річковий. Замовити купити пісок для дитячої пісочниці Київ Ви можете у нас на сайті betonkompleks.com.ua або звернеться за вказаними контактними номерами телефону 068-811-99-34 або 097-777-555-9 або 050- 729-45-60 або 063 -653-50-42
Ми реалізуємо, продаємо пісок для дитячих установ, дитячим садкам, дошкільним закладам, комунальним службам і приватним особам. Про відгуках нашої компанії Ви можете прочитати на нашому сайті, ми продаємо тільки якісний пісок за бюджетною ціною.
Який пісок використовувати для дитячої пісочниці часто запитують люди які не стикалися в щільну з цим питанням. Для дітей пісок повинен бути чистий, не мати домішок пилу, глини, фракцій, бруду, сульфатів, органіки. Під ці критерії підходить пісок митий, пісок намивний, просіяний пісок річковий, пісок річковий. Цей пісок є екологічно чистим натуральним матеріалом, який не містить сульфітів, сульфатів та інших різних шкідливих речовин, не шкодить дитині, не викликає алергічних реакцій.